Spray Z

Smērviela zobratiem.

Tehniskais apraksts

MOLYDUVAL Spray Z ir lipīgs savienojums funikulieriem, kas izstrādāts vaļējiem, lēniem funikulieriem, zobratiem un turniketiem, ķēdēm un metāla stiepļu trosēm.

Apraksts

 

MOLYDUVAL Spray Z  ir bāzēts uz pilnīgi jaunas tehnoloģijas, kas iezīmē beigas laikmetam, kad par zobratu smērvielu izmantoja smērvielas, kas bāzētas uz bitumena vai asfalta. Tas bijis iespējams, izveidojot pilnīgi jaunu biezinošo aģentu, tādu kompleksu, kas bāzēts uz litija/kalcija ar augsta spiediena aģentiem, kas piesaistīti ziepju struktūrai un līdz ar to tiek nodrošināts tas, ka vielas sasniegs metāla virsmu. Pateicoties relatīvi ekstrēmajam perifērajam ātrumam zobratu zobu spiediena leņķī tā saucamajās autogēnajās lodīšu maltuvēs (rūdas maltuvēs), augsta spiediena aģentu spēja sasniegt metāla virsmu zonā, kas saistīta ar augsta spiediena darbību, protams, ir ārkārtīgi svarīga, un vienīgais veids, kā to panākt, ir piesaistīt EP-aģentu pie ziepju struktūras, kas sastāvdaļu ziņā ir ļoti polāra.

Izmantotās ziepes ir karstumu izturīgas temperatūrā līdz aptuveni 240 °C, taču darba temperatūra tiek ierobežota līdz 150 °C, ko nosaka lietotās eļļas tips un piedevu komplekss. MOLYDUVAL Prometheus B 290 nesatur cietas vielas.

 

Īpašības Specifikācijas Vienības  
Krāsa brūna    
Blīvums, 25ºC SEB 181301 950 kg/m3  
Darbības piesātināšanās DIN ISO 2137 340 – 360 0,1 mm  
Pilēšanas punkts DIN ISO 2176 260 ºC  
Darbības temperatūras diapazons ºC -30 līdz +140 ºC  

Pielietojumi

Atklāti zobratu pārvadi
Ķēdes
Troses

Īpašības

Ilglaicīga iedarbība
Izturīga lielā slodzē
Pretkorozijas aizsardzība
Ūdensizturīga
Яндекс.Метрика